Říjen 2015

Varující leták, že způsobuje závislost a ubližuje

13. října 2015 v 23:12 | Giornale |  Výlevy
Tak strašně mě štveš, říkám si a všem okolo tvrdím, jak jsem nad věcí. Jak mi na tobě už nezáleží, jak tě ani vidět nechci a přesto... A přesto si nemůžu pomoct a musím na tebe myslet, musím přemýšlet nad tím, proč jsme dopadli, tak jak jsme dopadli a kdo v tom má větší zásluhu... Proč se od tebe nemůžu oprostit? Proč si tě nemůžu vymazat ze svého života a srdce tak jednoduše jako si tě vymažu z mobilu nebo z facebooku? Proč musím na tebe narážet ve věcech, ve kterých by mě v životě nenapdalo, že na tebe byť jenom pomyslím. A najednou... najednou poslouchám ppísničku a říkám si, že je o nás dvou, o tom, jak jsi nebyl ochotný žádného ústupku a já se krotila a pořád ustupovala a ustupovala, až jsem začala sama sobě ztrácet.

Proč mě tak štve, že jsi odjel bez rozloučení? I když jsi mi v den odletu tvrdil, jak to není napořád, tak jsem nějak věděla, že lžeš a že nejspíš lžeš i sám sobě.
Proč mi připadá, že mě máš úplně u prdele? Proč si myslím, že si jen se mnou hraješ? Proč? Proč by ses tímhle bavil? A pak najednou ototčíš, chceš mě vidět, píšeš mi nedáš mi pokoj a pak... pak couvneš... Jaký setkání? My se měli vidět? Ne? NE! A protože toho mám dost, tak dělám to samé. Ignoruju tě, napíšu, ignoruju tě, zasklím tě. Točíme se v kruhu, který nemá rozuzlení... Nenávidím tě a přesto mě k tobě něco přitahuje. Možná jsem na tobě závislá, závislost ryze špatná a hlavně destruktivní. Ale to jsem celá já, zachraňuju druhé a přitom ničím sebe. Protože na mě přecce tolik nezáleží... já nejsem důležitá.

Jenže víš co? JÁ jsem důležitá, mě bys měl nosit na rukou a děkovat, žes potkal někoho, kdo byl s tebou schopný vydržet tak dlouho. Přeješ mi, aby se našel chlap, co to se mnou vydrží... Jako vážně? Vážně? Nikdo jiný mě nedokáže rozhodit tak jako ty...

Chybíš mi...

Proč u tebe nebyl varující leták, že způsobuješ závislost a ubližuješ?
A pomohlo by to vůbec? Já totiž nejsem typ, co by četl návody...