Srpen 2013

Dvacet tři let tu straším a nehodlám se jen tak vzdát...

29. srpna 2013 v 18:49 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Che slavit a při tom nemá co. Jenže... Před pár dny tomu bylo třiadvacet let, co jsem na světě. Copak to není ke slavení? Minimálně by chtělo dát najevo, že jsem plná života a že mě jen tak něco neporazí, i když někteří se snaží, abych na hubu padala co nejvíce (z větší části si za to můžu sama).

Víte, že dvacátý třetí rok v životě dívky/ženy by měl být ten nejlepší v jejím životě? To mě děsí, ale zase by to mohlo být lepší než ten dvaadvacátý rok, ne?

Když se řekne, že to bude jemné a decentní, začnu se hrozit, protože nikdy to není decentní. A proto nechci slavit ve velkém a tak to taky bylo.
Trošku se přiopít, flirtovat, bavit se - takový byl plán... Opít se do stavu, kdy nejste opilí úplně, kdy je vám úplně nejlíp, hodně mluvit, nechat se rozebrat od blonďáčka, plakat, až se skoro dusíte a následně se složit zase zpátky. Cítit se líp, hodně se smát, mluvit upřímně, kouřit jednu za druhou a nechápat, že někomu vadí, že se ničíte... Nerozumět tomu, že se stará, i když nemusí, i když o vás ví skoro všechno, o vaší smůle na "chlapy", o tom, že vy nic více nechcete. O tom, že vy už nevěříte...

Tím nejlepším, čím může být

25. srpna 2013 v 22:21 | Giornale |  Výlevy
Přestat utíkat a jít dál s hlavou vztyčenou,
podívat se mu do tváře a vědět...
vědět, že už může jít, kam chce.

Že ji nezastaví, nemůže,
konečně se od něj co? Odprostila?
Tak daleko není, na druhou stranu ví,
ví, že musí jít dál...

Už nikdy jí neřekne, že na to nemá...

Ona je tím nejlepším, čím může být
a po dlouhé době se cítí docela dobře, když ne spokojeně.

"Jdem na panáka, zvu tě." Ten pohled byl všeříkající...
"Nemám zájem." Slušeně řečeno, jdi do háje, kámo...

A to všechno jen díky skvělýmu blonďákovi, který se mnou zabývá, i když ho pomalu zabíjím svýma náladama...

ziju a nebo ne?!

19. srpna 2013 v 23:36 | Giornale
Zase jsem se dlouho neozvala. Vim, jsem hrozna, ale notebook se uz nedal zachranit a tak jem musela nasetrit na neco mensiho, protoze do vecnych lovist odesel i mobil . Omluvte chybky, pisu z tabletu a je to vsechno prtavy a bez diakritiky a chvilku bude trvat, nez se naucim nejake ty vychytavky na usnadneni psani. Ziju, i kdyz mi to tak obcas nepripada. Beham z prace na byt a z bytu jezdim domu, takze se vazne nenudim... Nastesti si i tak udelam cas i na svoje pratele diky kterym je ten svet o neco hezci. Vim, ze se tu moc neobjevuju, ale ted uz by to melo byt vazne lepsi... Uzivejte posledni prazdninove dny a budte veseli :-)