Únor 2013

Setkání s Š.

23. února 2013 v 16:41 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Dneska jsem potkala pana Š. s jeho malou. Chvilku (no dobře, mrzli jsme venku asi dvě hodiny) jsme si povídali a z toho rozhovoru vyplynulo, že matka jeho dcery utekla za jiným.Tak jako to udělala než jsme se dali my dva dohromady. Už jsou to dva roky a já si pořád dokážu vybavit okamžik, kdy mi řekl, že jeho bývalá je těhotná.
Vzpomínali jsme na to, co jsme spolu prožili, vyptával se na mě, ségru, moje přátele a na oplátku mluvil o sobě., ale nestěžoval si. Ale ta malá je nádherná, je jí rok a něco je tak sladká. Bez ní jim bude líp. Š. se změnil, vypadá mužněji, dospěleji. Ale to zákonitě muselo přijít, je otcem. Je mi líto, že jsem s sebou neměla foťák, protože takhle roztomilý dítě jsem dlouho neviděla. Má jeho oči.

Š. byl moje první opravdová láska. Bylo hezké jej vidět po takové době. S bývalými se nestýkám, nemám potřebu, ale s Š. je to jiné.

jaké vztahy máte vy s bývalými partnery?

Kašel, antibitika a inhálator

22. února 2013 v 20:29 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Skoro měsíc jsem se neozvala, ale byla (vlastně pořád jsem) nemocná. Nemůžu se toho zbavit, mám druhá antibiotika a stejně je tu šance, že nepomůžou a já budu muset brát další a nebo hůř budu muset do nemocnice. A to je deprimující.