Všichni píšou

5. ledna 2013 v 0:16 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
články ohlednětoho, co tento rok hodlají změnit - přestat, začít, pokračovat...Nadšení vzplane rychle, o to rychleji uhasíná díky všední realitě, která na každého z nás dopadne. Všechny tyhlety články mě jen utvrzují v tom, jak jsem neschopná, protože já si neudělám ani ten první krok, neudělám si plán, avšak i na to mám výmluvu - přece nebudu marnit čas něčím, na co se stejně za chvilku vykašlu, po případě ani nezačnu, nebo se mi to nebude dařit a já budu akorát naštvaná a nešťastná.

K většině věcí se musím dostat postupně, musím k ním dospět svým tempem a pak, pokud mě budou dostatečně bavit, u nich chvilku vydržím. Jsem přelétavá - chvilku fotím, chvilku maluju (mám takovou chuť něco namalovat, ale jakmile si vezmu tužku, prostě nemůžu), další moment vyrábím šperky z korálků, poté mě nadchne fimo, a když se to sečte, tak vlastně nic nedělám pořádně.

Jediné, co jsem dotáhla do konce (i když to není konec úplný) je moje roční "angažmá" (no dobře až 14. února to bude rok) ve studentské organizaci (hurá, konečně něco, co mě drží déle jak pět minut).

Ale... mým jediným obrovským cílem je napsat bakalářku (na kterou jsem ještě nesáhla, protože jsem ještě nemusela) a obhájit ji. Klidně na trojku, klidně s odřenýma ušima, ale prostě mít to za sebou by bylo skvělý. Věřím, že tenhle cíl mají všichni, kdo jsou ve třeťáku na vejšce a čeká je to.
Takže moji milí, vy, co jste na tom stejně jako já, držte se a ať se vám (nám) daří to sepsat co nejrychleji a nejkvallitněji! A samozřejmě, ať ji obhájíme!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Že by já? Že by já? | Web | 5. ledna 2013 v 0:40 | Reagovat

Budu ti držet palce! Já si několik plánů udělala, ale už teď to padá. Přeci jen, na člověka se to všechno po prázdninách najednou navalí a mezi všema restama a novinkama se na ty předsevzetí lehce zapomene :)

2 Date tree Date tree | Web | 5. ledna 2013 v 2:22 | Reagovat

Ale tenhle blog ti jde parádně, je to další věc u které držíš delší dobu:) jen tak dál, já doufám že mě můj blog konečně udrží aspoň rok:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama