Deset dní: Den šestý

13. ledna 2013 v 20:27 | Giornale |  Deset dní
Další den z projektu Deset dní, tentokrát na téma Pět lidí, kteří pro mě hodně znamenají.


1) Moji rodiče. To oni mě dokopali k tomu, abych šla na gympl. To oni mě nechali, ať si vysokou školu vyberu samu (i když pár poznámek k výběru školy měli a já je dneska chápu). Díky nim jsem, kdo jsem a nevím, co bych si bez nich počala.2) . Spolužačka, nejlepší kamarádka, se kterou můžu mluvit o čemkoliv. Pochopí,poradí, pomůže. Akorát mi chybí, protože jsme každá na jiné straně republiky.

3) Qví. Blaznivá, pomatená, zamilovaná. Tak se dá charakterizovat kamarádka, kterou jsem poznala na vejšce adíky ní zažila spoustu nezapomenutelnných momentů, na které budu vzpomínat na stará kolena.

4) Dee. Holčina, se kterou se svěle paří, ale i kecá o důležitých i méně důležitých věcech. Platí u ní totéž, co u Ká - poradí, pochopí a pomůže, akorát ji mám u sebe a vím, že když zavolám, ona hned přijde.

5) Pan P. Zatím nemůžu říct, že ho miluju, ale mám ho ráda a nedokážu si představit, že odjede. Dokáže mě překvapit, potěšit. I když mmáme nějaké problémy, neznamená to, že nechceme být spolu. Doufám, že to vydrží co nejdéle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ver Ver | Web | 13. ledna 2013 v 21:44 | Reagovat

Moc hezký projekt. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama