Deset dní: Den čtvrtý

8. ledna 2013 v 23:58 | Giornale |  Deset dní
Den čtvrtý: Sedm věcí, nad kterými často přemýšlím
1) Bakalářská práce. Dost aktuální téma. Mám jen pár stránek, i když datum odevzdání a obhajoby se blíží. Pořád přemýšlím nad tím, jak ji napsat, co do ní napsat. Jak roztáhnout jedno mrňavý téma minimálně na třicet stran (bez poznámek pod čarou). Nemůžu se dokopat k tomu, abych konečně pořádně začla. Chci začít, ale třeba dvě hodiny zírám do prázdného wordu a prostě nenapíšu ani čárku...2) Budoucnost. Strašně nerada přemýšlím o tom, co bude. Ale zároveň si nemůžu pomoct a nepřemýšlet o tom. Pořád si představuju, jak to vlastně bude za rok, dva, pět. A proměnnou je v tom moje vzdělání - jestli udělám bakalářku (viz bod 1), odstátnicuju, dostanu se na magistra, obhájím diplomku (říká se tomu ještě tak?), odstátnicuju, uchytím se dobře...

3) Zabití. Jestli zabiju Qvi a spol. teď hned, nebo se od nich nechám ještě chvilku trápit. Ty holky mám ráda, ale občas mi lezou tak neskutečně krkem, že zabít je by bylo to nejmenší, co bych mohla pro svoje duševní zdraví udělat.

4) Nad chlapama. Řekněme si to na rovinu já jim nerozumím. Nerozumím tomu, proč ze sebe dělají nedostupné, když je evidentní, že ten zájem mají. Nechápu, že si hrajou na něco, co nejsou. Nesnáším, když si myslí, že jsem hloupoučkou a na všechno jim skočím...

5) Studium. Jestli to, co studuju má nějaký význam a jestli mi to vůbec k něčemu bude. Čím víc jdu do hloubky, tím víc mi připadá, že to smysl nemá, což mě strašně mrzí.

6) . Občas si v hlavě přehrávám situace, co jsem ten den prožila a nestačím nad sebou kroutit hlavou, jak jsem mmohla právě tohle říct, udělat,...

7) Blbosti. Znáte to, koukáte, kde co lítá a při tom nemyslíte na nic významného. Chvilku se tím zaobíráte a pak vám to hned vypadne z hlavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Japonský dům a rozhovory Japonský dům a rozhovory | Web | 9. ledna 2013 v 6:31 | Reagovat

Jo bakalár, tak nad tím jsem teky přemýšlela, ale když jsem zjistila, že jsem nedala maturitu, tak jsem na vše rychle zapoměla.
Jinak zajímavý článek.

2 Elle Elle | Web | 9. ledna 2013 v 20:22 | Reagovat

kluci a chlapi... oni se stejně všichni chovají jako puberťáci, a bohužel to ignorantské chování není jen u mužského pohlaví, ale já tím netrpím, ale taky rozhodně nejsem ta, která by jim hned skákala do náruče ;)
"Já" - no tak to máme úplně stejné! přehrávání si události v hlavě, to jde nejlíp večer při poslouchání písniček před spaním... :)

3 fault-fault-fault fault-fault-fault | Web | 9. ledna 2013 v 20:45 | Reagovat

Taky často bloudím v hlavě a přemýšlím o budoucnosti . Hrozně se jí totiž bojím .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama