Když se daří, tak se daří...

18. prosince 2012 v 22:54 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Je to v háji, nejenom, že se mi nedaří ve škole, pořád jsem nemocná, a s novým přítelem to není takové, jak jsem si vysnila, ale teď mi ještě k tomu Babs oznámila, že na bytě byl o víkendu majitel a prohlásil, že byt bude prodávat a my se budeme muset v červnu vystěhovat.

Jasně, je to až za půl roku, jenže teď budeme žít ve strachu, že mu může hrknout v bedně a prodat to hned. Ano, teoreticky by neměl, ale my nemáme podepsány smlouvy, my tu jsme vlastně načerno. No není to skvělý? O prázdninách jsem chtěla být ve městě, být na brigádě a domů jezdit jen občas, ale teď? Teď budu hnít doma a utrácet těžce vydělané peníze za autobus, abych se vůbec dostala do práce. Perfektní, když se daří, tak se daří... Já jsem prostě naprosto unešená z představy, že se budu stěhovat, a že budu muset někam narvat svoji velkou postel, skříň a stůl, když nemáme nikde místo a prodávat to nechci, protože je to nový nábytek.

Nevíte někdo, o levném pronájmu pro 3 -4 lidi v Plzni???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ► Samolepky na zeď pro tvůj krásný domov ► ► Samolepky na zeď pro tvůj krásný domov ► | Web | 18. prosince 2012 v 23:11 | Reagovat

Slusne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama