Spánek je nejlepší lék

4. října 2012 v 21:00 | Gigi |  Já, já, já, jenom já
Pořád je mi mizerně, ale je to lepší. Dokonce si občas říkám, že je mi vlastně dobře, akorát mě ubíjí dnešní hnusný počasí (na druhou stranu jsem celý dnešek prospala, takže jsem ven ani nos nevystrčila).Potřeba mluvit mě nepřešla, ale uvědomila jsem si, že se můžu obrátit na Qví. Virtuálně mě profackuje, nechá mě, abych se vypovídala a mě je zas líp. Nemluvím tedy s těmi nejbližšími, ale s holčinou, kterou opravdu znám jeden rok, i když další dva roky spolu chodíme na stejný obor. Vlastně jí vděčím za to, že mě seznámila s erasmáky (zrovna jsme měly první výročí erasmáckých party :D). Vzpomínaly jsme na ty, co o prázdninách odjeli a hodnotily ty, co právě přijeli. Je fajn být s někým, kdo mi rozumí a komu (většinou) rozumím i já. Je fajn zjistit, že nemusím tolik lpět na kamarádkách z gymplu, protože jsem schopná si najít nové.

Zajímalo by mě, jestli dokáží být chlapi věrní... Protože já takovýho nikdy nepotkala. Jo možná Babs a Ká mají doma výjimku, ale ti ostatní? Neříkám, že holky nejsou nevěrný taky, protože to není pravda, ale rozhodně potkávám víc nevěrných chlapů než holek.
Proč mají potřebu se předvádět a lhát o tom, že nejsou zadaní? Ironický je, že pak když ho potkám s malou holčičkou a krásnou ženou, mám výčitky já, ne on. On se jen modlí, aby to neprasklo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rabe Rabe | Web | 6. října 2012 v 10:14 | Reagovat

všichni chlapi jsou stejní :-D

2 Bára Bára | E-mail | 11. dubna 2013 v 11:45 | Reagovat

Neviděla bych to tak černě... především nevěra naprosto nemusí být konec vztahu, když je siulný.

Hodně je to taky tím, že ženská nevěra je důmyslnější a tajnější, a často jsou v ní city. U chlapů jde prostě jenom o sex, o lovecký pud a to všechno dohromady. Prostě potřebují trošku vzrušení, láska nevydrží věčně :/

Plus - když praskne nevěra chlapa, většinou se to nějak přejde (není-li to opakovaně), ale když praskne nevěra holky, málokterý chlap to dokáže odpustit. A to jakože fakt.

Já si prošla nevěrou manžela.... a do spánku se mi moc utéct nedařilo, jak píšeš, protože se mi vytvořili dost kruté psychické otvíže, které jsem jen tak vyřešit nemohla. Bohužel to šlo jedno s druhým. Nepomáhalo nic, ani spánková hygiena http://www.kralovske-spani.cz/jak-spravne-spat/ ani léky v konečný fázi.
Takže terapie, stěhování, nový partner, zase na novo.

Pořád hledám. Říkám si, jeslti to není karma, protože mě to totálně ničí. Asi to znáš, jak píšeš. Ale někomu, kdo nezažil - nevysvětlíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama