Den šestnáctý a sedmnáctý ze třiceti

5. října 2012 v 13:05 | Gigi |  30 otázek za 30 dní
Zas to flákám, přiznávám se, ale po dlouhé době mám konečně volný den.

16. den: můj názor na mainstreamovou hudbu
Popravdě to nějak neřeším. Poslouchám, co se mi líbí. Koukám na Glee, které je takovou hudbou přeplněné a nevadí mi to. Když se mi písnička líbí, stáhnu si ji a poslouchám ji. Neřeším, jestli je od Lady Gagy, Katy Perry, Laurieho nebo třeba Rice. Poslechnu si ska, punk (víte, že v 70. letech byl považován za mainstreamovou hudbu?), metal, prostě cokoliv, co mě zaujme. Rádio neposlouchám, takže je mi jedno, co v něm hrají...

Ať si každý poslouchá, co chce, pokud tím neobtěžuje ostatní.

17. den: tvé neúspěchy a úspěchy za poslední rok
Tak to bude těžké... Nějaký výrazný neúspěch nebyl, ale můžu do toho započítat dva nesplněné předměty a následný odklad státnic, nebo třeba to, že jsem si plánovala vyrazit na kurz arabštiny a nepovedlo se mi to. O vztazích se radši ani nezmiňuju, protože to bylo jedno fiasko za druhým... Nepřestala jsem kouřit.

A úspěchy? Přestěhovala jsem se na byt, takže nedojíždím. Snažím se více mluvit s cizími lidmi (velký úspěch, protože dříve jsem měla strach se jen na někoho podívat). Jsem relativně spokojená sama se sebou, což je pro mě dost důležité. Dokopala jsem se k tomu, že si procvičuju angličtinu. Jsem ve studentské organizaci, takže dělám, že něco dělám... Ještě mě nevyrazili ze školy. A ze sto dvaceti kreditů mi jich chybí "jen" devět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama