Zkurvený vyúčtování

6. září 2012 v 22:04 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Vlezu na xichtbůk a co nevidím - zpráva, rozkliknu a nestačím se divit. Za minulý rok musíme zaplatit 10 000 za energie, teplo, vodu atd. Celou dobu si to promítám v hlavě. Sakra, vždyť jsem tam od konce října, tak asi těžko budu platit za celej rok, ne? Slečna mi napíše, že vyúčtování se dělá od června do června, fajn, ale stejně, když se to rozpočte dělá to na každýho dva litry, mně tedy ještě o něco méně, protože do toho října by to měla platit holčina, která tu bydlela přede mnou, ne??? NE. Protože nikdo nemá podepsanou zkurvenou smlouvu, tudíž není žádné právo vymáhat po ní prachy. Takže budu platit za dobu, kdy jsem tu nebyla. Perfektní. Fakt skvělý! Tomu kreténovi, ktzerý to takhle nastavil bych dala zaplatit celou tu částku! A samozřejmě, ta, co tu bydlela předtím, se neozývá.

Už asi hodinu si nad tím lámeme hlavu s Babs, dostaly jsme vyúčtování a jak počítáme, tak počítáme, máme nedoplatek 2 500 pro všechny nájemníky bytu. Ano chybí tam leden až červen 2012 - ale jen za vodu, ale tohohle období vyúčtování ještě neproběhlo, takže to nikdo neví, že?

TAK MI KURVA ŘEKNĚTE, KAM SE PODĚLO 7 500 tisíce???

A co mám do háje dělat??? Jít proti majiteli společně s Babs a riskovat, že nás vyrazí, nebo držet hubu a krok a zaplatit to?
Já nemám zbytečný dva tisíce, abych je jen tak darovala majiteli bytu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Křesťan Křesťan | E-mail | Web | 6. září 2012 v 22:35 | Reagovat

Já mám takové heslo, že i kdybych měl hladovět,hlavní je zaplatit právo na život. Tím myslím hlavně nájem a vše k němu. Neboj, taky se mi něco podobného stalo.a měl jsem rozpočet 30 Kč na den. Už bych to nechtěl opakovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama