Můj erasmák

19. září 2012 v 10:44 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Nevím, kde začít. Nový semestrf, noví erasmáci, nové párty, noví kluci, noví erasmáci (to už jsem říkala, že?), nevadí, opakování je matka moudrosti.Miluju ten pocit, kdy začíná něco novýho - těšení se, ale zároveň i obavy z toho, co bude... Jaký bude můj erasmák a sedneme si? Obavy se nenaplnily, z autobusu vylezl na první pohled strašně milej (a hezkej) kluk, který se hned na začátku omlouval, že neumí dobře anglicky, ale že to snad půjde. A ono to jde. Domlouváme se rukama nohama, přemýšlíme, jak to říct jinak a prokládáme angličtinu svou rodnou řečí, ale ve výsledku se vždycky pochopíme a domluvíme.
Mám lehkou kocovinu a to jsem nepila ani moc. Ale erasmák pořád nosil víno a lil ho do mě ("You are bad boy!" "I know, but you like it"). Většinou po vínu nemůžu usnout, na dnešek jsem usnula úplně bez problémů.

Opět jsem bez brigády a to jen proto, že jsem si dovolila říct, že další den nepřijedu, protože musím vyzvednout erasmáka. Já jim to nahlásila včas, ale pak vypadla holčina a oni si vzpomněli na mě. Já nemohla erasmáka někde nechat čekat, tak mi po té holčině poslali vzkaz, že o víkendu už tam chodit nemusím. Nesnáším jednání, kdy vedoucí nezvedne telefon a nezavolá osobně, to by se jí asi něcos stalo, co? Kde to jako jsme???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gooverka Gooverka | Web | 23. září 2012 v 15:01 | Reagovat

Tak to máš fajn erasmáka :D :)) Takový jednání mě vytáčí naprosto nejvíc!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama