Třetí den ze třiceti

24. srpna 2012 v 23:21 | Giornale |  30 otázek za 30 dní
Překonávám se, většinou byc se na to vykašlala hned po prvním dnu, ale mám čas i chuť psát a tohle je skvělý způsob, jak se vyřádit...


3. den tvůj názor na drogy a alkohol
Drogy jsem nikdy nezkoušela. Myslím tím tvrdé drogy, ale i marihuanu. Moje droga je čokoláda a cigarety, ale nic tvrdšího. Nemám ráda, když se nekontroluju. Navíc je známo, že marihuana prohlubuje stav mysli, ve kterém se zrovna nacházíte a já si nikdy nepřipadám tak v pohodě, abych to zkusila a byla si jistá, že mi nebude špatně. Neláká mě to, nepokouší mě to. Když se to tak vezme, neznám moc lidí, kteří hulí nějak moc a někoho, kdo bere tvrdý drogy, nezmám a ani poznat nechci... Jediný, co si občas dám jsou cigarety a nebo vodnnice, ale tu málo - jedině v čajovně.

Alkohol. To je kapitola sama pro sebe. Tvrdý alkohol mi moc nechutná, ale když na něj mám náladu, tak si dám, nemám s tím problém. Nikdy jsem se neopila tak, abych zvracela, nikdy. Ani netrpím výpadky paměti, všechno si pamatuju.
Alkohol v menším množství uvolňuje - tu fázi mám ráda, všichni se na vás smějí, tančí, mluví a mluví a vy jim ve všem rozumíte a chápete je. Všechno je takový miloučký. V téhle fázi končím, protože jakmile se napiju více, lidi mě začínají štvát, vadí mi, když na mě mluví, když se chtějí přátelit. Nesnáším lidi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dobry-jmena-uz-jsou-pouzity dobry-jmena-uz-jsou-pouzity | Web | 24. srpna 2012 v 23:50 | Reagovat

Člověk by nikdy neměl úplně ztratit kontrolu sám nad sebou - když se toho drží, tak pak nemusí řešit spoustu nepříjemných situací a problémů... Těch je v životě dost, tak proč si je přidělávat? Jenom pro tu chvilku extáze? Ta se dá zažít i bez drog a alkoholu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama