Konečně jsem se dokopala

20. srpna 2012 v 22:29 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
k tomu, abych si zařídila věci okolo školy. Jdu do třeťáku a doteď jse nevěděla, jak to vlastně bude. Bude ze mně bakalář, nebo si to odložím? Nakonec jsem se rozhodla.

Teda... paní na studijním oddělení mě postavila před hotovou věc. A to, že bakalářku musím odevzdat v normálním termínu, ale státnice budu dělat až za rok. |Není to zas tak špatný... Jasně, počítala jsem s tím,že budu bakalářem v regulérním termínu, ale nedá se nic dělat. Prostě jsem si to ve druháku lehce pohnojila a teď za to budu platit (kdybych se víc učila a chodila na ty debilní přednášky... - CHOĎTE na přednášky a semináře, líp si to tam zapamatujete a nebudete muset na nikoho spolíhat). Takhle to vypadá, jako bych neměla spoustu předmětů, ale mě chybí jen dva - jeden za zimní semestr a druhý za letní, prostě jsem to podcenila a teď se budu muset hodně snažit... Zatracená arabština!

Našla jsem si brigádu, sice je jen nárazově, když potřebují někoho na záskok z důvodu dovolené, ale aspoň něco. Navíc pracuju v knížkách. A to jsem si vždycky chtěla zkusit. Někteří lidi jsou na pěst, nepozdraví, blbě čumí, když na ně promluvíte, jsou nepříjemní. Tuhle skupinu lidí, ale vyvyažuje menší skupinka, která je milá, upovídaná, nechá si poradit a ještě vám dá dýško. A pak jsou tu ti, kteří si mluví pro sebe a vystačí si sami...
Baví mě to, opravdu jo, ale nedokážu si představit, že bych to dělala až do důchodu (i když... to si nedokážu představit u žádného zaměstnání). Ten stereotyp je ubíjející.

Prázdniny utíkají nějak moc rychle, zdá se mi, že jsem nic nestačila udělat. Ani na tu blbou bakalářku jsem ještě nesáhla. Zas to bdu honit na poslední chvíli jako vždycky.
Miluju tohle počasí, akorát zalízt někam k vodě, nic nedělat, číst si a nachytat trošku toho sluníčka, dokud tak krásně svítí...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady M.S. Lady M.S. | Web | 20. srpna 2012 v 23:45 | Reagovat

Kdyby se kolikrát chtělo tak, jak se nechce! :) Hodně štěstí!

2 Moss Moss | Web | 21. srpna 2012 v 0:06 | Reagovat

Jo.. Jo.. Škola.. To je někdy něco skvělého a po druhé je to peklo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama