Sedmý den ze třiceti aneb Pannou navždy

31. srpna 2012 v 21:44 | Giornale |  30 otázek za 30 dní
Další den, další otázka.


7. den: tvé zmaneí horoskopu a jak si mylsíš, že to na tebe sedí

Osobnost Panny
Lidé narozeni v zemském znamení Panny jsou obdařeni pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Jsou pracovití a mají velký smysl pro detail. Jsou to spíš realisté nenž snílci, stojí nohama na zemi. Mají sklon k perfecionismu a k věcem se staví kriticky. Často je najdeme v pečovatelských pozicích, rádi pomáhají ostatním a velmi důležité pro ně bývá zdraví, čistota a pořádek ve všem, co dělají.

Žena Panna
Žena narozená pod vládou Panny je pevně ukotvená v realitě, ale v srdci má sny, kterým věří a jde za nimi. Je to dáma, která vždy působí důstojně a své emoce si nechává pro sebe.

Silné stránky: Je to praktická žena, která stojí nohama pevně na zemi. Na všem, co dělá, si dává velmi záležet a je na ni spolehnutí.
* Je fakt, že když mi něčem záleží, dám si sakra pozor, abych to nezkazila. Ale v některých věcech jsem strašně nespolehlivá...

Slabé stránky: Nejraději by měla všechno perfektní a někdy je přehnaně kritická. Nejen vůči svému okolí, ale především sama k sobě.
* Kritická jsem, ale většinou si to nechávám pro sebe, protože vím, že přehnaná kritika je špatná.

Má ráda: Má dobrý vkus a oceňuje hezky sladěné věci - ať už v oblečení nebo v bytě. Potrpí si na kvalitní potraviny a čistotu.
* Za kvalitu si ráda připlatím, ale na přehnanou čitotu jsem rezignovala.

Nemá ráda: Chaos není pro ni. Nemá ráda nepořádek a zmatek, dokáže ji naštvat lehkovážnost i neúmyslné zanedbání důležitých věcí.
* Nesnáším nepořádek, ale sama jsem bordelářka nejvyššího stupně. Na druhou stranu je pravda, že jsem schopná seřvat někoho i za blbý prádlo na židli.

Jaká je milenka: Věří v čistou, skutečnou a dlouhodobou lásku, ale nesmíte na ni spěchat. Je vyrovnaná a svému partnerovi bude oporou.
* A je to venku. Opravdu věřím na lásku až za hrob, akorát jsem ji ještě nenašla.

Chrakteristika převzata z Horskopy.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 31. srpna 2012 v 22:16 | Reagovat

Líbí se mi tvoje komentování každýho statu pro Pannu. :) Moc povedenej článek.

2 Jimmy Mindfucker Jimmy Mindfucker | Web | 1. září 2012 v 1:44 | Reagovat

"Jaká je milenka" - taky jsem se narodila v tomhle znamení a taky čekám na tu věčnou lásku. Ale to asi každá žena, ne jen my.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama