Nesnáším, když se mě někdo snaží vmanipulovat někam,

12. června 2012 v 0:37 | Giornale |  Výlevy
kam nechci. Kdyby to aspoň bylo z jeho hlavy, ale on je naočkovaný od jedné holčiny,která to myslí "upřimně". Proč prostě neřekne rovnou, co chce? Ne ona na to půjde hezky od lesa, řekne eMku, aby mi napsal, protože si s ním přece tak moc rozumím a vezmu to od něj líp než od ní. Jí neznám a mohla bych to pochopit špatně. No asi chápu špatně to, že mě za zády pomlouvá a vůbec si nebere servítky a nezajímá ji, že se to ke mně všechno donese. Protože, když ji konfrontuju, tak dělá jako by nic: "Já tě nepomlouvala. O tom jsem nic neslyšela. Nic takového jsem neříkala." Táhněte do háje slečno Nemám svůj život, a proto se budu zabývat životy cizích lidí, protože já na vás nemám ani náladu ani energii.
Najednou mě potřebujete a já se nemám k tomu, abych vám pomohla? Smůla. Nemám sílu hádat se s někým, koho ani pořádně neznám a obhajovat něco, bez čeho se obejdu. Protože celý semstr ze sebe dělám akorát vola, který všechno odře a při tom z toho nic nemá. Nemám čas na věci, které jsem dělávala dříve - knížky, blog, Maťa,... Pořád jsem myšlenkami tam a ničemu se nevěnuju na sto procent. Ještě si rozmyslím, jestli v tom budu pokračovat, ale to slečna Nemám svůj život, a proto se budu zabývat životy cizích lidí neví a vědět nebude, dokud se nerozhodnu co dál. Zatím nemá cenu kalit vodu rozhodnutím, které ještě není definitivní. A kdo ví, třeba to bude příští semestr lepší....

Tento článek není pokračováním článku minulého, jedná se o úplně jinou osobu, která mě sice štve, ale za tolik písmenek mi nestojí :).

Mějte se krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 d-meadow d-meadow | Web | 12. června 2012 v 21:55 | Reagovat

No takový lidi jsou nejlepší.Co bychom si bez nich počali?No asi bychom měli svatý pokoj.Ta hrůza :-D
PS:Moc hezký článek!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama