Červen 2012

Poslední dobou

23. června 2012 v 21:47 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
sem přidávám jenko depresivní a pesimistické články. Už mě to nebaví, taky chci být veselá, praštěná a ne vážná, pořád si uvědomovat, co který čin bude mít za následek. Prostě si jen tak proplouvat a nebrat nic vážně, jenže problém je v tom, že to neumím, neumím se na to nepodívat i z druhé strany.

Nesnáším, když se mě někdo snaží vmanipulovat někam,

12. června 2012 v 0:37 | Giornale |  Výlevy
kam nechci. Kdyby to aspoň bylo z jeho hlavy, ale on je naočkovaný od jedné holčiny,která to myslí "upřimně". Proč prostě neřekne rovnou, co chce? Ne ona na to půjde hezky od lesa, řekne eMku, aby mi napsal, protože si s ním přece tak moc rozumím a vezmu to od něj líp než od ní. Jí neznám a mohla bych to pochopit špatně. No asi chápu špatně to, že mě za zády pomlouvá a vůbec si nebere servítky a nezajímá ji, že se to ke mně všechno donese. Protože, když ji konfrontuju, tak dělá jako by nic: "Já tě nepomlouvala. O tom jsem nic neslyšela. Nic takového jsem neříkala." Táhněte do háje slečno Nemám svůj život, a proto se budu zabývat životy cizích lidí, protože já na vás nemám ani náladu ani energii.
Najednou mě potřebujete a já se nemám k tomu, abych vám pomohla? Smůla. Nemám sílu hádat se s někým, koho ani pořádně neznám a obhajovat něco, bez čeho se obejdu. Protože celý semstr ze sebe dělám akorát vola, který všechno odře a při tom z toho nic nemá. Nemám čas na věci, které jsem dělávala dříve - knížky, blog, Maťa,... Pořád jsem myšlenkami tam a ničemu se nevěnuju na sto procent. Ještě si rozmyslím, jestli v tom budu pokračovat, ale to slečna Nemám svůj život, a proto se budu zabývat životy cizích lidí neví a vědět nebude, dokud se nerozhodnu co dál. Zatím nemá cenu kalit vodu rozhodnutím, které ještě není definitivní. A kdo ví, třeba to bude příští semestr lepší....

Tento článek není pokračováním článku minulého, jedná se o úplně jinou osobu, která mě sice štve, ale za tolik písmenek mi nestojí :).

Mějte se krásně!

Jsem zlá? Občas ano,

10. června 2012 v 12:36 | Giornale |  Výlevy
když se mi něco nedaří, tak jsem i sprostá. Ale když mě naštve osoba, kterou znám přes deset let, tak umím pěkně bodnout do místečka, kde tu bude danou osobu pořádně bolet. Sice je mi to pak líto, ale když se vám zlost hromadí a hromadí, pak se prostě jednou neuhlídáte a řeknete něco, co vás mrzí.

Seriály, fimo a i to učení

6. června 2012 v 23:03 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Opět se mi nic nechce. Ještě mi chybí čtyři zkoušky z osmi, ale to snad dám a bude klid. Alespoň do dalšího zkouškového.