Stěhuju se!

20. října 2011 v 22:47 | Giornale
V neděli. Už tenhle víkend se stěhuju a měla jsem z toho fakt radost, koneckonců nebudu dojíždět dvě hodiny denně, budu mít kam jít, až budu mít volno a to nejlepší je, že se nebudu muset omezovat odjezdy autobusů. Ale... Všimli jste si toho minulého času? Jedna blbá zpráva na xichtbůku od I. dokáže pěkně pošramotit víru, že to bude fajn. Jasně, že s Babs bude občas těžké vyjít, ale taky to může být v pohodě a za pár let na to budu vzpomínat v dobrém. Chápu, že I. má starost, že Babs vynesu v zubech, ale i já se umím ovládat a slibuju, že nebudu zlá a ani nebudu kousat. K tomu mi dopomáhej alkohol, cigarety a čokoláda!

Ve školách toho mám docela dost, každý týden odevzdvám jednu seminárku jen do jednoho předmětu a kde jsou ostatní předměty? Sice seminárka není zas tak dlouhá, ale jeden večer to přece jenom sežere... Zkouškové se blíží a mě řipadá, že se nemám z čeho učit, žádné poznámky, které by byly použitelné na učení se. Tak nějak se toho hrozím. Sice jsem si vyřídila individuál na druhým oboru, ale jaksi jsem se nedokopala k tomu, abych to dala podškrábnout vyučujícím, takže nemám žádné výhody ani seminární práce navíc... Prostě uvidím, jak to půjde. Taky plánuju, že ten druhý obor po roce přeruším, abych si mohla v klidu udělat bakalářku a mohla si v klidu dodělat druhý obor. Docela se těším až to bdu mít všechno z krku.

To Turecko taky nevypadá zrovna dobře, takže zřejmě zůsatnu tady v Čechách, no co, tak snad příští rok to vyjde. Docela mě spolužák nadhl pro Maroko, byl tam sice jen tři týdny, ale říkal, že to tam bylo naprosto skvělé a že by přístí rok jel znovu, takže bych se k němu asi přidala, abych nejela sama a nebála se.
Ten spolužák je fajn, dokonce jsme se domlouvali, že bychom zašli na střelnici, tak jsem zvědavá, jestli si na mě vzpomene, až tam půjde a přizve mě.

Držte mi palce, ať všechno zvládnu v klidu a s rozvahou.

PS: Dneska u nás sněžilo. Fuj. Nechci zimu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lee Lee | Web | 21. října 2011 v 11:56 | Reagovat

Taky nemám ráda zimu. Věř mi nějaký to plus to stěhování muselo mít ne ? čokoláda je dobrá na nervy. Cigarety ti pomáhají uniknout s reality.Alkohol ti pomůže zapomenout,ale stejně se ti vše vráti. Všechno je to ,ale na prt. musíš to vzít hrdě a žít s tím jak to je :))

2 bludickka bludickka | Web | 21. října 2011 v 13:11 | Reagovat

U nás ještě nesněžilo.. naštěstí. Stěhování je hrůza..loni jsem si co šlo odtahala sama (taky mi k tomu dopomáhal alkohol) ale bylo to náročný :) Ale pak už je to jen lepší i lepší..i když spolubydlící občas naštve (nebo opačně)

3 Ivanka Ivanka | Web | 21. října 2011 v 14:49 | Reagovat

tak ti teda prajem, aby sa ti darilo ;-) nasnežilo? to nejak skoro :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama