Chvátám, chvátám, nemám chvíli čas

7. srpna 2011 v 20:44 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Nestíhám, od začátku prázdnin jsem se nezastavila najednou koukám, že je najednou půlka za mnou a já ani nevím, jak jsem se ocitla v dalším měsíci. Nejdříve stěhování tam a zase zpátky, poté kurz angličtiny s rodilými mluvčími a na konci července taková malá brigáda ohledně piva a dotazníků. Tak takhle nabité prázdniny jsem dlouho neměla.

Když se to vezme kolem a kolem skoro nic jsem si neužila, pokud tedy nepočítám kurz, který byl napěchován jednou alkoholovou akcí za druhou a moje peněženka se z něho nemohla dlouho vzpamatovat. Honba za brigádou už byla jen logickým krokem, jenže jsem rozeslala spoustu životopisů a čekala a čekala. Jen jeden personalista mi odpověděl a to záporně. Jenže jsem měla štěstí a Í. si vzpomněla, že existuju a doporučila mě skrz jazyky, takže jsem si týden užívala Němců, Američanů, Brazilců a Holanďanů a měla velmi dobré finanční ohodnocení.

Amy Winehouse - Valerie
Velkou ránou pro měl bylo padnutí Káhiry, protože cena se zvýšila o dvacet táců a navíc Té se pohádala s rodiči a ti jí to zatrhli. Opravdu rodiče k pomilování... Takže všechno to těšení se, přichystávání se bylo úplně zbytečné. S Té jsme se shodly na tom, že vidina Káhiry nám pomohla přežít zkouškové a teď se to prostě nekoná. Tak jsem nakonec přihlásily aspoň na kurz arabštiny, abychom si ji před začátkem zopakovaly. Problémem je, že se zřejmě neotevře, protože se přihlásilo málo účastníků. Takže budu muset najít nějaký jiný.

Co vaše prázdniny? Pracujete? Máte čas na to, co jste v průběhu školního roku zameškávali? Povídejte, přehánějte, jsem zvědavá :)

Ehm... fungují vám videa?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 29. srpna 2011 v 11:38 | Reagovat

Než jsem se vzpamatovala já, tak je tu poslední týden prázdnin. Brrr. Ani nevím, jestli jsem si je užila. Nejspíš ne tak, jak jsem si to ještě před půl rokem plánovala...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama