Domluva na dvě věci

3. dubna 2011 v 23:07 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Víte na jaké? Na houby a na h (doplňte podle svého uvážení). Proč je domluva s ostatními tak složitá? Proč, když se řekne vyřiď tohle a tohle, tak se na to dotyčný vykašle? Proč prostě aspoň někdy mi nemůže něco vycházet podle plánu?

Ne, nemůže, protože bych to nebyla já. Protože bych se přece nudila, kdyby všechno šlo tak, jak má. Už asi od polovina března mám sehnanou brigádu ohledně dotazníků o bezpečnosti ve vybraných městech. Dneska se měl ozvat koordinátor. Ale neozval se. Dávala jsem mu čas do šesti a pak jsem psala někomu, kdo by měl všechno vědět. Jenže ejhle, ve městě, ve kterém jsem měla být (vidíte ten minulý čas?) jsou dotazníky už vyplněné ve všech věkových kategorií. A koordinátor mi nedal vědět. A já se ptám proč? Proč mi nemohl napsat už ráno, když to věděl? A taky by mě zajímalo, proč jsem se sakra jako jediná ozvala, když nás tam mělo být asi deset? To je to těm ostatním jedno? Nebo mají šestý smysl. Nebo na mě zapomněl? To už se nedozvím, protože milostpán se neráčil ozvat a pochybuju, že by to napravil.

No... nakonec jsem v jiném městě s jinýma lidma. Ve městě, kde jsem nikdy nebyla. Není to nádhera? Kdybych byla dobrodruh, tak bych se radovala, jenže já tak nerada jezdím sama ať už autobusem nebo vlakem. Mohla jsem to prostě mít za sebou, nějaké dotazníky by mi vyplnili známí, kteří v tom městě bydlí, navíc bychom i pokecali, ale takhle? Ne, budu se ptát a ptát a zdvořile děkovat a loučit se. Myslím, že po zítřku se nebudu moct zbavit přiblblýho úsměvu. Ale nějak si na tu Káhiru vydělat musím.

Příště se Vám ozvu se Sušice, kde bude probíhat další dotazníkový maraton, držte mi palce, ať jsou na mě lidé milí a ochotní mi odpovídat.

Mějte se sluníčkově
Giornale
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jane *near and far* Jane *near and far* | Web | 3. dubna 2011 v 23:12 | Reagovat

nejlepší je spoléhat sám na sebe ... :)
ale ber to pozitivně, třeba se seznámíš s novými lidmi ;)

2 Vendy Vendy | Web | 5. dubna 2011 v 19:56 | Reagovat

Nevděčná práce! A toho koordinátora bych seřvala, aspoň by se mi ulevilo.
Občas mi taky připadá, že lidi se narodili proto, aby ti znepříjemnili život, jak nejvíc můžou.

3 Mary-Ane Mary-Ane | Web | 5. dubna 2011 v 21:52 | Reagovat

Jé, to je blbý, lidi kteří se maji ozvat, ale nějak pozapomenou, nebo cokoliv jiného...:-/ S tím učením máš pravdu, jelikož jsem se toho naučila docela dost za ty 4 roky na střední, tka to snad zvládnu předvést u maturity:) Prodavačky maj blbý úděl a jak jsi to říkala, usmívat se, kvývat a označovat ty lidi za idioty, to dělám, jen někdy už to přejde určitou mez a mě je z toho všeho zle, ale to větinou celkem rychle zmizí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama