Nové úkoly

11. listopadu 2010 v 23:15 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Já mám takovou radost! Esej, o které se zmiňuji v minulém článku mi byla uznána a nemusím nic přepisovat. Hurá! Ani nevím, jak jsem to dokázala.

Takže jsem si řekla, že bych měla začít něco dělat, tudíž jsem si přepsala sociologii a mýty a k tomu jsem si napůjčovala spoustu knížek ohledně politologie. Ještě bych se k tomu měla dokopat a bude to v pohodě. Chystám se, že už zítra začnu.

S ním jsem nikam nepokročila, čtrnáct dní jsem hrála mrtvýho brouka, snažila se mu vyhýbat a bylo to v pohodě. Sem tam jsme prohodili pár slov a šlo to. Žádné naděje, prostě nic. Už jsem si říkala, že jsem to zvládla, že už mě to přešlo a ejhle... nepřešlo, zase se v tom vezu. Chci se na to vykašlat, ale nějak se mi to nedaří. Od pondělka to jde se mnou z kopce. Nechcete mě někdo zastřelit? Že bych si tohle ušetřila... Na druhou stranu jsem potkala někoho úplně nového. Je zajímavý, inteligentní, starší než já. A vypadá, že když něco chce, tak si za tím jde.

Chci léto! Tohle hnusný počasí mě opravdu nebaví, venku je zima, takže se nedá nic dělat a deptá mě to, že ráno odcházím z domu za tmy a za tmy se taky vracím. Deptá mě mlha a zatažený nebe. Chci sluníčko a teplo a kdo ví co ještě.
Jenže ne vždy máme to, co chceme, že? A to neplatí jen o počasí...

Mějte se famfárově!
Giornale
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 12. listopadu 2010 v 10:12 | Reagovat

Opravdu máme málokdy, co chceme. Doufám, že špatná nálada přejde... počasí to taky může ovlivnit, ale proti loňsku je docela hezky. Sice zima, ale aspoň neprší. (Ale jaro bych taky brala a to hned...)
A gratuluji k úspěšné eseji. Když se chce, všechno jde. (Aspoň většinou... :-D )

2 Ivanka Ivanka | Web | 12. listopadu 2010 v 22:00 | Reagovat

no tak to moc gratulujem :) a veľa zdaru do ďalšej práce ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama