Listopad 2010

Sněží!

25. listopadu 2010 v 19:57 | Giornale |  Já, já, já, jenom já
Tenhle týden byl (je) dost hektický, tak nějak nebyla (není) chuť na nic a při tom je toho tolik, co se musí stihnout...

Rozčarování

17. listopadu 2010 v 15:19 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Nemám chuť to vzdát, jen si prostě říkám, jestli by nebylo lepší zkusit to na jiné škole. Tenhle rok dodělám, i kdybych měla zhebnout, jenže jde o to, že tohle není to, co jsem si představovala. Myslím si, že by mě to mělo bavit a ne, abych tam chodila jen  z povinnosti. Tak jsem se prostě cabla ve výběru, no a? Stane se... Ano, stála jsem o to, abych se tam dostala a abych se začla učit arabštinu, jenže po třech měsících nejsem schopná říct k čemu mi tohle bude. Arabštinu mi skoro úplně znechutili a to byl jediný předmět, kvůli kterému jsem byla ochotná zůstat. Jenže teď už mi to nestačí, je špatné, že chci něco víc než je mi nabízeno? Možná jsem úplně blbá, ale tady nejde o to, jestli to zvládám, protože to zvládám lehce. A to je možná ten problém, nezlobte se na mě, ale je normální, aby se jedna věc probírala na třech předmětech v úplně stejném znění?!
Ano, můžete namítnout (stejně jako rodiče), že jsem tam POUHÉ tři měsíce a pak si prostě zvyknu a všechno bude daleko lepší. Jenže... co když se to nezmění? Ano chci dělat něco s touhle tématikou, ale... arabštinu se můžu učit po kurzech. Kdyby mi teď někdo nabídl zajímavou práci, neváhala bych a skočila po ní a s lehkým srdcem školu opustila. Takže se začínám porozhlížet po jiné škole, ale kdo mi zaručí, že to tam nebude stejné ne - li horší? 

Prostě nevím, nic nevím a začíná mi to být jedno. A to je na tom to nejhorší, nechci prostě rezignovat a pokračovat v tom. 
Tohle mi vrtá v hlavě už dost dlouho, ale pořád jsem si říkala: "Vydrž, zlepší se to." Ale nelepší se to a já nevím, jak dlouho to ještě vydržím.

Možná je to jen rozčarování prvačky, která si to představovala jako Hurvínek válku, ale pokud to tak je, nemělo by se to začít měnit k lepšímu?

A ke všemu nejde xichtbůk, zrovna, když se mám s Ká domluvit na příští týden, ach jo.
Mějte se, Giornale


Streptokocourek

13. listopadu 2010 v 0:00 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Tady jsem uviděla naprosto úžasného Streptokocourka Haamu a nemohla jsem odolat, abych si taky nějakého neadoptovala.

Nové úkoly

11. listopadu 2010 v 23:15 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Já mám takovou radost! Esej, o které se zmiňuji v minulém článku mi byla uznána a nemusím nic přepisovat. Hurá! Ani nevím, jak jsem to dokázala.

Já už začnu dělat věci v čas, slibuju!

2. listopadu 2010 v 5:22 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Tak ale od teď už si budu dělat vážně věci včas a nenechávat je na poslední chvíli! Slibuju.