Krize

11. srpna 2010 v 20:20 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Mám  už týdenní krizi a doufám, že brzo skončí. Začalo to tím, že se mi, po bouřlivé oslavě narozenin Bé, rozbil drátek na zubech, který jsem měla za předníma horníma zubama (místo klasických rovnátek). 

Samozřejmě, že můj ortodontista má dovolenou a záskok za něj mi řekl: "Ale my jsme tu přes bolest, s drátkama my neumíme." Dobře, začala jsem shánět kontakt na jiného až dnes se mi podařilo sehnat jednoho, který by mě i vzal. Ale když se dozvěděl, že ten drátek by šel v říjnu stejně pryč, řekl: "Počkejte si na svého ortodontistu, třeba už vám ho ani znovu nedá." Takže budu v pondělí volat tomu svému, jestli mě vezme odpoledne, protože dopoledne mi začíná ten kurz arabštiny.

Bé mi navrhla, abych s ní bydlela přes školní rok na privátě, jenže než jsem si to rozmyslela, volala mi, že paní domácí už pokoj obsadila studentkou medicíny. Perfektní, opravdu perfektní. Takže budu denně jezdit dohromady dvě hodiny, no nedá se nic dělat. 

Včera měla maminka ohromný nápad, že pojedeme na houby. Všichni jsme se vzbouřili, ale nebylo nám to platné. Tak jsme vyrazili v devět s tím, že snad bude rychle po všem. Navíc jsem měla být o půl druhé ve městě na pokec s Dee a Ká. Takže by to teoreticky mělo vyjít. Jenže to jsme nepočítali s maminkou, která nás mučila v lese až do jedné hodiny! Tudíž jsem nestihla bus, dorazila jsem do města až o půl čtvrté. Chtěla jsem si zajít do knihovny, kde jsem měla zarezervované knížky, jenže ejhle byla zavřená. Holky ze mě měly srandu. Vzpomínaly jsme na gymplácký roky (vždyť jsme spolu byly osm let!) a litovaly jsme, že už nikdy spolu nepodnikneme "zdravotní" procházky, nebudeme rozjímat na dětském hřišťátku, nebudeme se smát třídnímu a kdo ví co ještě. A mě začalo být líto, že tohle všechno končí. Jasně s Dee a Bé se snad budeme vídat (vždyť budeme studovat ve stejném městě), ale Ká odjede do Brna a bude tak strašně daleko. 

No a jako perlička na konec: skončila jsem v muzeu. Oddělala jsem, co jsem měla ve smlouvě a tak pápá. Ale snad tam budu pracovat na podzim o víkendech.

Mějte se krásně,
Giornale
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PajOule PajOule | E-mail | Web | 11. srpna 2010 v 21:08 | Reagovat

mě se urval na rovnátkách drat na dovolene..hmm nic příjemného.. letos jdu na gympl do prváku..sama prožívám tyhle pocity,každý den budu dojíždět stejně jako ty do města, ve kterém absolutně nikoho neznám a do školy, kde je situace podobná...cítím s tebou holka...

2 Ivanka Ivanka | Web | 16. srpna 2010 v 22:09 | Reagovat

niekedy sa človeku proste nedarí...napríklad môj brat si zlomil kľúčnu kosť :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama