Jsem blázen já nebo ostatní?

28. července 2010 v 22:00 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Asi blbnu. Jinak se to nedá vysvětlit, ačkoliv jsem se zařekla, že si nechám narůst dlouhý vlasy aspoň pod lopatky, dneska mě chytla divná nálada a já hned ráno běžela za kadeřnicí, aby mě ihned ostříhala. Teď mám vlasy ke krku a začínám se litovat. Nejsem já magor? Nožná bych měla více uvažovat než něco udělám. 


Zase jsem byla slavit Deeiny narozeniny a to i přesto, že jsme je slavili už dvakrát. Navíc je budeme slavit po čtvrté, protože opět nepřišli všichni pozvání. A to mi štve, copak si nemůžou udělat jeden večer volno? Hlavně, že jsem táhla Ká knížky nadarmo... No a teď mi píše Bé, že půjdeme slavit její narozeniny, kde brát peníze a nekrást? Neporadíte někdo?
A ještě k tomu Dee trpí utkvělou představou, že mi musí sehnat kluka. Takže své oslavy bere i jako seznamku pro mě. Naštěstí většinou odcházím dřív než se ten její objev pro mě objeví (to je výhoda, že mi poslední bus jede v jedenáct).

Pořád jsem se nerozhodla, který obor, no co, ještě mám čas, předzápis je až na konci srpna, takže tohle je zatím v pohodě. Navíc mi začíná v polovině srpna kurz arabštiny, na který se dost těším, tak uvidíme, jak mi to půjde.

Už jsem říkala, že svou brigádu miluju? Včera mi přišlo osmnáct dětí s vedoucíma. Chtěli průvodkyni, tak ji (mě) dostali. To bylo za trest, těm děckám bylo mezi 8 - 12 a byly na  zabití. To, že nedávaly pozor při výkladu mi bylo šumák, ale, že šahaly na kulomet a další zbraně, to bylo na mě moc.
Navíc mi dali přepisovat nějaký lejstra, nesnáším administraci!!

Minulý pátek jsem si pořídila notebook, je celý můj a je to můj milášššek, kterýho nedám z ruky. Začínám blbnout z úplně úžasný hry Shakes and fidget, jsem z ní tak zblblá, že se mi o ní i zdá. *měla bys to přestat hrát* *já nechci!* 

Trošku nechápu ten blázinec okolo Natalie Sadness. Nechápu ani ty parodie na její video (trošku ubohý ne?). Všechno je to mimo moje chápaní.

Mějte se prázdninově a povzneste se nad všechny maličkosti, které by vás mohly rozčílit.
Giornale
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Slečna TENISKA Slečna TENISKA | Web | 29. července 2010 v 17:13 | Reagovat

tak já jsem tedy tvůj opak, takhle rychle uvažovat bych nemohla :D to já si spíš všechno zase moc rozmýšlím, takže pak třeba i nemám nic :D, takže co je lepší? :D...tak Natalii Sadnnes a všechno kolem je pro mne taky záhadou, ty parodie jsou ubohé a nechápu co z toho ty lidi vlastně mají...

2 Nanni Nanni | Web | 31. července 2010 v 19:43 | Reagovat

Taky chci po dlouhé době dlouhé vlasy, takže doufám, že mě nic takového nepopadne :-D

Hele, s těma prachama bych pro tebe něco měla, ale netuším, jak moc tě zajímají věci, kterým by neznalé ucho řeklo "nadpřirozený" (ale vlastně nejsou). Já to urputně zkouším a zlepšuju se, ale prachy mi teda ještě pod nosem ani nezavoněly :-? :-D

Ta arabština je dobrá volba... Taky jsem se to kdysi chtěla učit, ale nedostala jsem se k tomu. Teď mě bůhvíproč vzala turečtina :-).

Svoje brigády jsem nikdy neměla ráda... Upřímně soucítím.
Mimochodem, (jsem na tvém blogu poprvé) cože to děláš? Kulomety mi znějí lákavě :-D

Tak N.S. bohužel neznám, ale potkala jsem už víc takových přehnaných reakcí, jak v negativním, tak pozitivním směru... Taky jsem nepochopila, proč se do toho všichni musí tak zuřivě montovat.

Prázdninově se konečě mít budu, protože mně už brigáda skončila, díky :-) Tvůj blog a styl psaní mě zaujal, asi sem zajdu častěji :-)

3 Lawiane Lawiane | Web | 5. srpna 2010 v 22:47 | Reagovat

Oj, takové náhlé rozhodnutí, to bych neudělala :D

4 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 11. srpna 2010 v 14:27 | Reagovat

Afekty někdy dokáží mít nepříjemné následky, no ale tak co...vlasy ti přece dorostou.
Kamarádky dohazovačky jsou asi nejhorší, zvlášť když o to vůbec nestojíš.
Nedivím se, že si ty děti měla chuť zabít...já na ně mám taky alergii, i když se s otravnýma děckama potkávám hlavně normálně na ulici.
Na Natalii Sadness se parodie snad ani dělat nemusí. Viděla jsem dvě její videa a bohatě mi to stačilo.

5 Diary Of My Crazy Life Diary Of My Crazy Life | Web | 13. srpna 2010 v 14:24 | Reagovat

Před prázdninami jsem měla taky dlouhé vlasy. Du ke kadeřníci a nechám si zkrátit vlasy. Taky nechápu proč jsem to udělali. Asi jsem zmagořila :-D

6 nyowa nyowa | Web | 23. srpna 2010 v 11:22 | Reagovat

Já měla vlasy skoro po zadek, krásné kudrliny a vlasy mi lidé chválili. Teď jenom slyším, "bože co to máš na hlavě",..ano to je tak, když vás přítel mermomocí prosí půl roku, aby jste se ostříhala, a když se rozhodnete ostříhat, jemu to "nijakou" radost udělá.. potom se podívate do zrcadla a vidíte chabé vlasy, na hlavě které to nesluší, začnou vám padat slzy z oči a litovat se, že jste se nechala ostříhat na krátko.. a přitom vás mrzí, že váš přítel nemá takovou radost jak jste čekaly...:) Takže. Soucitím s tebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama