Poděkování, lenora a další neodkladné věci, které prostě musím napsat

13. března 2010 v 22:12 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Měla bych se sebou začít něco dělat. Například začít brát (konečně) vážně školu, učit se na přijímací zkoušky a ne koukat do blba, v některém přílpadě na blba, a nic nedělat. Ach jo... Když ono se vždy líp řekne, než udělá. Ale to asi znáte ne?

Za prvé všem moc děkuju za přání k narozeninám blogu. A hned k tomu připojím, že jsem si všimla zvýšené návštěvnosti a daleko více komentářů od neznámých, tak jsem se pídila, proč tomu tak je a ono ejhle, já jsem v hitparádě blogů měsíce března. To bylo velký překvápko. Takže chci poděkovat ještě těm, kdo pro mě hlasovali.
Žirafko, ten dort jsem opravdu nedělala kvůli narozeninám blogu, nýbrž kvůli tátovým, takže jsem sem lupla jen fotku. Takovej fanatik do blogování nejsem.

Za druhé mám šílenou lenoru, vůbec nic se mi nehce. Přijdu domů, vezmu knížku a jen si čtu a přitom bych měla dělat tolik věcí... Ale jjá o tom budu radši jen kecat, než abych s tím začla něco dělat. Horší je, že jsem se s tímhle asi už smířila a začíná mi to být jedno... Nemáte někdo zaručený recept jak se zbavit letargie? Pište, ozkouším a třeba něco pomůže.

Za třetí mi přijde, že mám ve škole výpadky, ale úplně katastrofální. Někdo se mě na něco zeptá a já si za boha nemůžu vzpomenout na správnou odpověď a plácnu neskutečnou hloupost až po mně Ká kouká, co že se to děje. Jenže mi připadá, že je to čím dál častější, přitom, když si to pak přehrávám, tak mám chuť něčím třísknout, protože to vím!!

Za čtvrté jsem alergická na věty: "Dobře já!" "Dobře ty" a do třetice "Dobře vy!" Co to sakra je? To už se něktaří nedokážou vyjadřovat v souvislých větách? Grrrr Tohle mě fakt točí. Naštěstí nejsem jediná, komu to vadí. Dokonce na tohle vznikla stránka na xichtknize. I když... tam je možný všechno.

Za páté jsem nějak začala ulítávat na seriálech a nemůžu se dočkat až budou u některých další série. Například u Glee, začíná mi chybět Ema a Kurt a Mercedes a nebo Puck. Další seriál, který mě nějak vzal je třeba Deth note/Zápisník smrti, Upíří deníky (a souhlasím se všemi, kteří tvrdí, že nejlepší je Damon). A začínám nenávodět megaupload vieo! A teď jsem začala koukat na Make it or break it a zatím to vypadá jako dobrý seriál tak kdo ví, co se z toho vyklube.

Dobrou noc a pěkné sny Vám přeje Giornale
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivanka Ivanka | Web | 14. března 2010 v 10:00 | Reagovat

možno too robí to počasie...keď konečne príde jar, tak nás to snáď všetkých prebudí :D

2 Mařenka Mařenka | Web | 15. března 2010 v 14:21 | Reagovat

Taky jsem měla větší návštěvnost a teď jsem se tam čumla do tý hitparády a vidím, že tam jsem taky:D:D:D Tak jsem ti šoupla hlas aspoň:D

Death Note je úžasnej a Damon -> YES!:D probably the hottest guy ever:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama