Jsem zpět v plné síle!

3. listopadu 2009 v 22:18 | giornale |  Já, já, já, jenom já
Hlásím se zpět, více jak po měsíci se navracím na blog. Máte radost? Celý říjen byl dost hektický a já neměla zrovna moc času. A když už byl čas, nebyla chuť nebo myšlenka. Však to znáte...

Ale teď bude ve škole opět trošku volněji a já se budu moci věnovat věcem, které mě baví (tj. knížky, blog, zvířátka, koukání na filmy a seriály,...).

V pátek jsme psali čtvrtletní práci z matematiky, dál nám tam látku z minulýho roku grrrr. Z pěti příkladů mám dva. Navíc opakujeme celé čtyři roky, on se vážně zbláznil... Jinak je ve škole pořád tak nějak stejně, ale nudy je tam stále méně a méně. Když se nedohadujeme o tom, jak bude vypadat maturák nebo trička, bavíme se o samých blbostech, u kterých se chlámeme tak, že někteří spolužáci nad námi kroutí hlavou, že to snad není možné. Vždyť jsem už dospělé, tak jak se můžeme chovat jako malé holčičky?!

Šaty už jsou skoro hotové, už jim chybí jen detail a to modrý pásek. Jsou opravdu pěkné a už se těším až si je obléknu. Jen mám trošku strach z bot, protože nevím, jestli vydržím tak dlouho v podpatkách... Snad to bude v pohodě, doufám. Samozřejmě, že jsem šaty ještě nenakreslila a boty nenafotila, jsem hrozná, já vím. A za čtrnáct dní si pro ně jdu. Jupí!

Už nám bylo řečeno jak budeme maturovat, tak snad to nebude tak hrozný. Zatím nás učitelé s maturitami nestraší, ale zato strašně řeší absenci (to mám opravdu radost).

V tomto měsíci se můžete těšit minimálně na další dva články a to na Kudykam (muzikál Horáčka) a na Odcházení od pana Václava Havla.
Takže se mějte krásně Vaše Giornale
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 žirafka žirafka | Web | 6. listopadu 2009 v 16:11 | Reagovat

:-). Jé. PromiŇ, že se ptám, ale kolik ti je?

Jo a jinak ty šaty, jak to líčíš, tak jsou fakt krásné :-). A snad to s těma podkatkama dopadne dobře :D. Jo a že nad vámi kroutí hlavou? :-D, neboj oni jen závidí, že jste tak uvolnění :-D :D

2 giornale giornale | Web | 18. listopadu 2009 v 10:32 | Reagovat

[1]: je mi  19. Oni se taky chechtají věcem, které nepřipadají vtipné nám, takže je to 1:1 :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama